top of page

O nás

Jsme malinká firma složená z rodiny a přátel. Založili ji Míša, Pepa, a jeho synovec Dominik. Ale také bychom se neobešli bez Vládi a Dany.

Michaela Saksová

Michaela Saksová aka Jedna telka

Míša v Anglii vystudovala Film a Média a pak v Olomouci ještě Pedagogiku. Díky Hranatému může využít nejen svou angličtinu, ale hlavně svých dovedností tvořit weby a grafiku, a využít svou posedlost rozumět věcem do posledního detailu. Má tedy nastudované všechny relevantní zákony, předpisy, a pravidla. Proto je Míša ten, kdo řeší legalizace staveb, smlouvy, dohody, pojištění apod. Míša ale není jen pečlivá, ale také přátelská a společenská, proto ráda řeší i přímý obchod se zákazníkem.

Josef Dočkal aka Druhá telka

Pepa se více než 20 let věnuje řemeslům kolem stavebnictví a instalatérství. Rád všechno řeší přímo a hned, a je na něj spolehnutí. V naší firmě je Míša něco jako mozek a brýle v pozadí, a Pepa zas mozek a svaly v terénu. Nejen že má tedy na starosti montáže a poprodejní servis, ale díky jeho extrovertní povaze se rád pouští i do přímého obchodu se zákazníkem.

Josef Dočkal
Dominik Dočkal

Dominik Dočkal aka Domča

Dominik je Pepova pravá ruka už 8 let od té doby, co si ho vzal pod křídlo hned, jak se vyučil. Dominik je tedy šikovný na ruce, avšak Hranaté vidí jako příležitost si vyzkoušet i více kravaťácké činnosti jako je obchod a logistika. Podporujeme ho a moc mu fandíme.

bottom of page